Android Telefonunuzdan Okey Oynamak İster Misiniz ? - Ustapc.Org - Hileli Apk İndir Full Program İndir Film İndir

728x90 AdSpace

Trend
15 Eki 2015

Android Telefonunuzdan Okey Oynamak İster Misiniz ?

http://www.ustapc.org/2015/10/android-telefonunuzdan-okey-oynamak-istermisiniz.html

Mynet çanak okey android sayfasında oyuna giriş sonrası masada 4 oyuncu bulunmaktadır. Oyuncuların facebook ile bağlantı kurması halinde profil resimleri, misafir girişi yaptıklarında ise misafir logosu bulunan bir resim bulunmaktadır. Her oyuncunun profilinin üst kısımda isimi ve alt Kısımında da puanları bulunmaktadır.
Mynet okey çanak heyecanında masanın ortasında masa ve çanak bilgileri ile ML değerleri varır. Her oyuncunun ıstakası önünde ve dizili taşlar renkli halde farklı bir heyecanı anımsatmaktadır. Istaka’ da mynet logosu bulunmakta olup oyuncunun hamle yapması için verilen zaman uzun yeşil bir şerit halinde everilecek olup zaman azaldıkça dolan bir şerit bulunmaktadır.
Mynet çanak okey android oyunlarında çifte gitmek için 2ç’ nin yer aldığı çifte git logosuna tıklamanız yeterlidir. Sağ üst köşede sohbet ikonu ve para ikonları yer almaktadır. Çanak okey oyununa girişinde alt kısımda ‘’ şu anda oynayan 6600 kişi ‘’ gibi bir ifade görebilirsiniz. 3 seçeneğin karşıladığı android sistemde salon seç, hemen oyna ve masa kur gibi farklı seçenekler ile sizleri oyun heyecanı karşılayacaktır. Sağ üst köşede ise seviyeni ve ML değerleriniz vardır.
Mynet çanak okey android salon seç kategorisinde salon adı ve online kişi sayısı yer alacaktır. İstanbul’ dan İzmir’ e Ankara’ dan Berlin’ e kadar yüzlerce farklı salon yer almaktadır.

Android Telefonunuzdan Okey Oynamak İster Misiniz ? Reviewed by Umut Emre on 17:50 Rating: 5 Mynet çanak okey android sayfasında oyuna giriş sonrası masada 4 oyuncu bulunmaktadır. Oyuncuların facebook ile bağlantı kurması halinde...

Hiç yorum yok: