Masalların Masalı Film İndir Full Tek Link 720p - Ustapc.Org - Hileli Apk İndir Full Program İndir Film İndir

728x90 AdSpace

Trend
6 Eyl 2015

Masalların Masalı Film İndir Full Tek Link 720p

Masalların Masalı Film İndir Full Tek Link 720p

masallarin-masali-film-indir-full-tek-link-720p


   Masalların Masalı (The Tale of Tales) , yönetmen koltuğunda "Matteo Garrone"un oturduğu,oyuncu kadrosunda ise "Salma Hayek ,  Vincent Cassel ,  John C. Reilly" gibi isimlerin yer aldığı , Fransa-İtalya ortak yapımı olan filmdir.
Çocuk sahibi olmak isteyen fakat olamayan Kral ve Kraliçe bir büyücüye başvururlar.Büyücü,çocuklarının olmasının tek çaresi su altındaki dev canavarı öldürmek olduğunu söyler.Bu amaçla Kral'ın su altında tehlikeli yolculuğa çıkmasıyla macera başlar.


ayrac
Masalların Masalı (The Tale of Tales) , yönetmen koltuğunda "Matteo Garrone"un oturduğu,oyuncu kadrosunda ise "Salma Hayek ,  Vincent Cassel ,  John C. Reilly" gibi isimlerin yer aldığı , Fransa-İtalya ortak yapımı olan filmdir. Çocuk sahibi olmak isteyen fakat olamayan Kral ve Kraliçe bir büyücüye başvururlar.Büyücü,çocuklarının olmasının tek çaresi su altındaki dev canavarı öldürmek olduğunu söyler.Bu amaçla Kral su altına doğru tehlikeli bir yolculuğa çıkar.
ayrac


Ekran Görüntüleri

masallarin-masali-film-indir-full-tek-link-720pmasallarin-masali-film-indir-full-tek-link-720p

İndir

İndirmek İçin Tıkla
Alternatif İndir
Masalların Masalı Film İndir Full Tek Link 720p Reviewed by Umut Emre on 13:54 Rating: 5 Masalların Masalı Film İndir Full Tek Link 720p    Masalların Masalı (The Tale of Tales) , yönetmen koltuğunda "Matteo Garrone&...

Hiç yorum yok: