Instagram’da sponsorlu reklamlar başlıyor - Ustapc.Org - Hileli Apk İndir Full Program İndir Film İndir

728x90 AdSpace

Trend
18 Eyl 2015

Instagram’da sponsorlu reklamlar başlıyor

Instagram’da sponsorlu reklamlar başlıyor
Instagram’da sponsorlu reklamlar başlıyor

Facebook, yayınladığı ikinci çeyrek raporunda 1,60 milyar dolar reklam geliri elde ettiğini ve mobil reklam gelirlerinin %41 oranında arttığını belirtmişti. Reklam gelirleri bu denli büyük olunca Mark Zuckerberg’de bir açıklama yaparak zamanı geldiğinde Instagram’da da reklam yayınlayacaklarını belirtti.

Teknoloji haberleri sitesi teknolost.com'un haberine göre Çeyrek raporunda sürekli büyüyen Instagram üzerinden nasıl gelir elde edeceklerine dair görüşlerini dile getiren Zuckerberg, şu anda Kevin Systrom ile birlikte Instagram’ın yerini sağlamlaştırmak için uğraştıklarını dile getirdi.

Özellikle video özelliğinin eklenmesinden sonra atağa kalkan İnstagram, 130 milyonluk aktif kullanıcısıyla geçen ay tam olarak 16 milyar fotoğraf paylaşıldı ve 1 milyar beğeni aldı. Facebook, Instagram’ı satın aldığından itibaren yüklü yatırımlar yaptı ve çok kısa bir süre sonra bu yatırımlarının karşılığını reklamlarla almak istiyor. Hatırlanacağı üzere geçtiğimiz günlerde Jobs filminin Instagram fragmanı yayınlanmıştı.

Kaynak: teknolost.com


Instagram’da sponsorlu reklamlar başlıyor Reviewed by Umut Emre on 11:53 Rating: 5 Instagram’da sponsorlu reklamlar başlıyor Facebook, yayınladığı ikinci çeyrek raporunda 1,60 milyar dolar reklam geliri elde ettiğini v...

Hiç yorum yok: