FerhatOzal.Com - Hileli Apk, Oyun Modları, Yamalar - Ustapc.Org - Hileli Apk İndir Full Program İndir Film İndir

728x90 AdSpace

Trend
24 Eyl 2015

FerhatOzal.Com - Hileli Apk, Oyun Modları, Yamalar
7'den 70'e artık pek çok kişinin elinde android telefonlar bulunmakta. Bu android telefonları genellikle çocuklar oyun oynamak için, gençler ise sosyal medya için kullanmakta. Gençlerde oyun oynuyor fakat genellikle çocuklar daha fazla bağımlısı. Bazı android oyunları ücretli olarak satıldığından alamayanlar oluyor. Ya da oyunların hilelerini arayanlar çok oluyor. Sitemde ücretli oyunların ücretsiz halini ve hileli apk dosyalarını paylaşmaktayım.

Android marketin klasik dövüş oyunları kategorisinde yer alan eğlenceli aksiyon oyunlarından olan Shadow Fight 2 hile dosyasını sitemizden indirebilirsiniz. Hilemiz içerisinde para hilesi bulunmaktadır ve böylece oyundaki en iyi ölümcül silahları, zırhları alarak rakiplerinizi yakın dövüş ve uzak dövüş de yenebilirsiniz.
Türk yapımı olup ve android marketin popüler yarış oyunlarından olan Traffic Racer oyununun da hilesini bulabilirsiniz. Soner Kara adlı bir Türk tarafından yapılan oyun android markette 500 milyon indirmeye ulaşmayı başarmıştır. Traffic Racer hileli sürümünü de sitemizden bulabilirsiniz. Ayrıca eğlenceli strateji oyunu olan clash of clans hile apk dosyasını da sitemizden indirebilirsiniz.

Sitemizde pek çok oyunun hileli sürümünü ve ücretli oyunların ücretsiz sürümü bulunmaktadır. Sitemizde olmayan ve istediğiniz oyunları iletişim bölümünden bize iletebilirsiniz. Sitemizde hiçbir virüs bulunmamaktadır, oyunları güvenli bir şekilde indirebilirsiniz.


FerhatOzal.Com - Hileli Apk, Oyun Modları, Yamalar Reviewed by Umut Emre on 14:34 Rating: 5 7'den 70'e artık pek çok kişinin elinde android telefonlar bulunmakta. Bu android telefonları genellikle çocuklar oyun oynamak...

Hiç yorum yok: