Gizli Kamera ve Casus Kameralar - Ustapc.Org - Hileli Apk İndir Full Program İndir Film İndir

728x90 AdSpace

Trend
20 Eyl 2014

Gizli Kamera ve Casus Kameralar

Gizli Kamera ve Casus Kameralar


Gizli Kamera ve Casus Kameralar    Gizli kameralar ilerleyen teknolojinin sayesinde bu gün hayatımızın her noktasında kullanılmaktadır. Casus kamera sistemlerinin gelişmesi ve buna bağlı olarak boyut küçültme işlemleri günümüzde hala geliştirmekte ve bir çok malzemeye entegre edilebilir duruma getirilmiştir. Masa saatlerine, anahtarlıklara, çakmaklara, kol saati ve kalemlere, düğmelere ve daha bir çok küçük eşyanın içerisine farkedilemeyecek şekilde yerleştirilen bu kameralar ile bir çok sorunu kökünden halledebilirsiniz. Tabi bunları yaparken hatırlatmak istediğimiz bir nokta var; bunların legal kullanımları tamamen kişisel olup aksi durumlarda özel hayata ve hayatın gizli alanına karşı işlenen suçlar kapsamına alınabilmektedir.

    Gizli kameralar günümüzde güven problemi yaşayanların, ilişkilerini tehlike altında hissedenlerin ve daha çok ebeveynler tarafından çocuklarının gözetimi için kullanılmaktadır. Ayrıca arabalarda, güvenlik amacıyla da kullanılabilmektedir. Bunun yanı sıra kurumsal alanlarda bu kameralardan sıklıkla yararlanılmaktadır. Trafik, istihbarat ve banka kurumları bu gibi kameraları güvenlik amacı ile kullandıkları bilinmektedir.

    Casus kameraların farkedilmesi neredeyse imkansızdır. Normal bir kalemin içerisinde gizli kamera olduğunu ilk bakışta anlamanız mümkün değildir. Geliştirilen bir çok özelliği ile bu kameralar kullanım bakımından da oldukça kolaydır. Üzerlerine entegre edilen sensörler sayesinde hareket algısına bağlı olarak çalışan ve ortamda herhangi bir hareket algısı olmadığında kendini tekrar kapayan modeller mevcuttur. Resim çekme ve ses kaydı da yapabilen bu cihazlar ile evlerinizin ve işyerlerinizin güvenliğini sağlayabilir ve daha sonra başınıza gelebilecek herhangi bir kötü durumun takibatına bu kameralar sayesinde gerçekleştirebilirsiniz. Gizli kameralar da çekim yapabilme süreleri çekim yaptıkları görüntü kalitesinin çözünürlüğüne ve üzerindeki harici diskin boyutuna bağlı olarak değişebilmektedir. Harici disk boyutu arttıkça cihazların kayıt süreleri artmaktadır. Örneğin 32 GB hafıza kartı ile yaklaşık 21 saat aralıksız çekim yapabilirsiniz. Bu ürünleri detaylarını www.turkobilisim.com adresinden inceleyebilir ve teknik özellikleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

   Turkobilisim güvencesi ile sizlere sunduğumuz bu ürünler birinci sınıf kalite olup, garanti kapsamındadır. Sitemiz üzerinden uygun fiyatlara temin edebileceğiniz bu ürünleri kargo ile kapıda ödeme seçeneği ile sizlere sunuyoruz.
 
 
Gizli Kamera ve Casus Kameralar Reviewed by Umut Emre on 21:47 Rating: 5 Gizli Kamera ve Casus Kameralar    Gizli kameralar ilerleyen teknolojinin sayesinde bu gün hayatımızın her noktasında kullanılmaktadır. Cas...

Hiç yorum yok: