Blood Diamonds: Base Defense Hileli APK Mod İndir - Ustapc.Org - Hileli Apk İndir Full Program İndir Film İndir

728x90 AdSpace

Trend
30 Eyl 2014

Blood Diamonds: Base Defense Hileli APK Mod İndir

Blood Diamonds: Base Defense Hileli APK Mod İndir


blood-diamonds-base-defense-hileli-apk-mod-indirKanlı Elmas elmaslar ve para için arazi tespit ediyorlar uzak bir gezegende bir aksiyon dolu oyun çekim.
Ancak diğer kabileler aynı gezegeni benim için istiyorum ve onlar Gücü sizi aşmıştır bir ordu gönderdik. Senin görevin tüm ilerleyen orduları öldürmektir.
Dört silah var; Bir makineli tüfek, bir alev makinesi, bir roketatar ve topçu silah yukarıdan grev. Sen taret kaydırarak veya ekranın tarafında silah simgesini tıklatarak silahı seçin. Eğer öldürmek daha fazla asker, daha fazla ödül yüzden size daha fazla öldürmek için silah yükseltebilirsiniz.


Ekran Görüntüleri

blood-diamonds-base-defense-hileli-apk-mod-indirblood-diamonds-base-defense-hileli-apk-mod-indir

Hile Özellikleri

★ Sınırsız Para Hilesi

İndir

İndirmek İçin Tıklayın
Alternatif İndir
blood diamonds base defense hileli apk indir,mod apk indir,apk oyun indir,blood diamonds base defense full apk download,android game hack cheat download,sınırsız para hilesi,sınırsız puan hilesi indir
Blood Diamonds: Base Defense Hileli APK Mod İndir Reviewed by Umut Emre on 23:15 Rating: 5 Blood Diamonds: Base Defense Hileli APK Mod İndir Kanlı Elmas elmaslar ve para için arazi tespit ediyorlar uzak bir gezegende bir aksiyon d...

Hiç yorum yok: